Kinkekaart

Kui Sul on soov kallitele inimestele midagi erilist kinkida, siis on kinkekaart hea valik. Kinkekaardi sisaldab ajalimiidita pildistamist Rõuges. Kinkekaardid kehtivad pool aastat.

Kinkekaardi tellimissoovist anna palun teada allpool oleva vormi kaudu. Märgi palun ka, kuidas tahad kinkekaarti kätte saada, kas panen selle posti/pakiautomaati või saame kokku.

195.-

Ostsin kinkekaardi ja kinkisin headele inimestele. Neile väga meeldis pildistamine ja nad olid rahul

Kinkekaardi ostja

Lastepildistamise e-kursus

Meil kõigil on võimalus on lapsi jäädvustada, olgu selleks siis telefon või mistahes fotokaamera. Hea pilt oma laste kasvamisest ei sünni ainult profifotograafi juures, vaid põhitõdesid teades, saab selle teha ka oma kodus käepärast tehnikat kasutades. Sellest tõdemusest saigi alguse soov kokku koondada põhitõed lastepildistamisest, mida ise igapäevaselt oma töös kasutan.

Kursus sisaldab 70 lehekülge näidispiltidega materjali. Pikemalt peatun nii kaamera sätetel, kompositsioonil kui ka nippidel, kuidas lapsi mängima saada ja loobuda seisa-sirgelt-ja-naerata -piltidest

79.-

 

Osalesin lastepildistamise kursusel ja teen nüüd oma lastest hoopis lahedamiad pilte.

kursusel osaleja

E-poes olevate toodete tellimiseks anna mulle teada, millisest tootest oled huvitatud. Kui kõik on kokku lepitud, väljastame arve ja peale selle tasumist, saadame tooted teele.

13 + 10 =