Grethe Rõõm

armastuse fotograaf

LIITUN FOTOVÄLJAKUTSEGA

#päevapüüdja21 fotoväljakutse – veebruar 2021

See fotoväljakutse on sulle, ema ja isa. Et mäletada kõiki neid hetki, mis teevad praegusest kõige erilisema aja – sest see on praegu! 

Fotoväljakutses osalemiseks teed iga päev ühe pildi oma kallitest. Sulle on spikriks 21 teemat, mille järgi fookus sättida. Fotode tegemise järjekord pole oluline. Küll on oluline, et teed iga päev ühe pildi. Säti fotode teemad enda pere rütmiga sobima. Veebruari neljas nädal on puhkamiseks ja vajadusel fotode järeletegemiseks, et märtsis juba uue fotoväljakutsega alustada. 

Liitu väljakutsega siinsamas postituse all 👇👇👇

Meil on üksteise toetamiseks ja innustamiseks FB-grupp: https://www.facebook.com/groups/fotovaljakutse

Kui jagad IGs väljakutse ajal tehtud pilte, kasuta palun häshtägi #päevapüüdja21 ja tägi @armastusefotograaf_gretheroom

Jagan vahvamaid hetki oma IG storydes. Et armastust ja kohalolu oleks rohkem! Kord nädalas jagan IG TVs ka muljeid ja soovitusi. Seega – kindlasti jälgi ka mu IG-kontot: https://www.instagram.com/armastusefotograaf_gretheroom/

Väljakutses osalemine on tasuta. Kui oled #päevapüüdja21 fotoväljakutse edukalt läbinud, on Sul oma kallitest 21 kõnekat fotot. Lisaks on Sul võimalus võita 

*10×15 cm paberfotod kõigist oma 21st fotost! Veebruari lõpus loosime kõigi osalejate vahel välja kolm paberfotode komplekti võitjat!

    Pärast liitumist tuleb Su sisestatud e-postiaadressile automaatne kiri infoga väljakutse kohta. Lustakal kombel satub see sageli promotionite-kausta 🙂 – vaata sealt ka!

    © 2021 Grethe Rõõm

    Theme by Anders Norén