Grethe Rõõm

armastuse fotograaf

koolitused

Jagan rõõmuga seda, mida olen oma enam kui kümneaastase fotograafitee jooksul õppinud. Olen me kohtumisel “avatud raamat”, et saaksid vastused oma küsimustele.

2021. kevade grupikoolitused fotograafidele ja fotohuvilistele leiad siit:

Kui soovid personaalset fotokoolitust, siis pakun sulle

tunnipõhist fotokoolitust 1 h (läbi veebi) 100.- eurot/h

Räägime kõigest, mis Sind huvitab ning milles soovid kasvada. Sel koolitusel küsitakse väga sageli sotsiaalmeedia, turunduse, hinnastamise, varustuse, pooside ja tähendusliku pildistamise kohta. See nimekiri läeb siit edasi – teemad sõltuvad täpselt Sinu vajadustest ja huvist.

1:1 fotokoolitus 650.-

Tule ja õpi minuga koos! Alustame kohvi ja küsimustega, mis Sind huvitavad – äristrateegia, hinnastamine, pildistatavate juhendamine, tähenduslik pildistamine, beebipildistamine, perepildistamine – nimeta ainult! Jagan rõõmuga!

Seejärel pildistame Su soovitud sessiooni. Saad valida, millises pildistamisvaldkonnas kõige enam kasvada soovid – perepildistamine, paaripildistamine, beebipildistamine. Organiseerin meile modellid, ja Sa saad õpitu kohe järele proovida. Samuti saad vaadata, kuidas ma töötan – kuidas luua ruumi nii, et selles on kõigil hea olla; kuidas juhendada pildistamisel, et tulemus oleks loomulik; kuidas töötada erineva valgusega jne.

Koos vaatame ka pildistatu üle – see on hea võimalus saada mõned imelised pildid oma portfoliosse.

Personaalse koolituspäeva pikkus on kuni kuus tundi.

Oled südamest oodatud! Kirjuta mulle: gretheroom@gmail.com ja anna märku, millist koolitust soovid!

© 2021 Grethe Rõõm

Theme by Anders Norén