Grethe Rõõm

armastuse fotograaf

koolitused

Reeglina läheb ikka nii, et pigem õpitakse enda kui teiste vigadest. Suures osas on see nii ka minuga läinud :-). Selleks, et jõuda kiiremini soovitud piltideni, on mulle abiks olnud teised fotograafid ja koolitajad üle maailma, kelle kõrvaltvaataja pilk ja oskused on aidanud mul laiendada enda maailmanägemist ning leida oma tee ja käekiri.

Kuna koolitamine ja esinemine harib ka koolitajat, siis teen seda hea meelega. Minu koolitused jagunevad suuresti kolmeks: esinemised fotograafina, grupikoolitused ja individuaalkoolitused. Huvi korral tuleks mulle kirjutada: grethe@grethe.ee.

Esinemiskutsete puhul käin reeglina rääkimas lastele, noortele või fotohuvilistele fotograafi elukutsest ja sellega seonduvast. Juttu tuleb minu valikutest ja arenguteest ning fotograafiast ja fotograafiametist üldisemalt.

Grupikoolitusi teen beebi-, laste- ja perepildistamise valdkonnas. Grupis on 6-8 inimest, et saaks tegeleda kõigiga ka individuaalselt. Suur osa koolitusest on praktiline pildistamine, kus näitan seda, mida ise oskan ning osalejad saavad kõike ise järele proovida. Koolitused toimuvad Rõuges, minu fotostuudios.

Individuaalkoolitus on mõeldud fotohuvilisele, kes soovib täit pühendumust ja isiklikku lähenemist. Panen koolituse kokku vastavalt huvilise soovidele, kuid see sisaldab vähemal või rohkemal määral nii oma kogemuse jagamist, koolitatava juhendamist kui piltide järeltöötlemise õpetamist. Individuaalkoolitus sobib hästi fotohuvilisele kingituseks.

© 2020 Grethe Rõõm

Theme by Anders Norén