Grethe Rõõm

armastuse fotograaf

koolitused

Jagan rõõmuga seda, mida olen oma enam kui kümneaastase fotograafitee jooksul õppinud. Olen me kohtumisel “avatud raamat”, et saaksid vastused oma küsimustele.


Fotokoolitus 1 h (mu stuudios Rõuges või telefonivestlus) 100.-

Räägime kõigest, mis Sind huvitab ning milles soovid kasvada. Telefonikoolitusel küsitakse väga sageli sotsiaalmeedia, turunduse, hinnastamise, varustuse, pooside ja tähendusliku pildistamise kohta. See nimekiri läeb siit edasi – teemad sõltuvad täpselt Sinu vajadustest ja huvist.


1:1 fotokoolitus 650.-

Tule ja õpi minuga koos! Alustame kohvi ja küsimustega, mis Sind huvitavad – äristrateegia, hinnastamine, pildistatavate juhendamine, tähenduslik pildistamine, beebipildistamine, perepildistamine – nimeta ainult! Jagan rõõmuga!

Seejärel pildistame Su soovitud sessiooni. Saad valida, millises pildistamisvaldkonnas kõige enam kasvada soovid – perepildistamine, paaripildistamine, beebipildistamine. Organiseerin meile modellid, ja Sa saad õpitu kohe järele proovida. Samuti saad vaadata, kuidas ma töötan – kuidas luua ruumi nii, et selles on kõigil hea olla; kuidas juhendada pildistamisel, et tulemus oleks loomulik; kuidas töötada erineva valgusega jne.

Koos vaatame ka pildistatu üle – see on hea võimalus saada mõned imelised pildid oma portfoliosse.

Koolituspäeva pikkus on kuni kuus tundi.

Oled südamest oodatud! Kirjuta mulle: grethe@grethe.ee ja anna märku, millist koolitust soovid!

© 2020 Grethe Rõõm

Theme by Anders Norén