Grethe Rõõm

armastuse fotograaf

minust

Tere, armas!

Ma olen Grethe.

Olen Sinu fotograaf…

…kui Sa armastad armastust. Seda vahel nii vaikset ja vahel lausa üle ääre pulbitsevat tunnet, mis paneb Sind oma kallite päid paitama ning neid üha kaisutama.

…kui Sa naudid oma kallitega koos olemist. Seda teadmist, et koos – see on kõik! Kui Sa armastad aega, kus saab koos mängida nii, et miski ei sega. Aega, kus kõik on päriselt kohal. Aega, kus tunned, kuidas elulust varbaotsas pakitseb!

…kui Sa tahad oma armastuste lugu mitte unustada. Me elus on armastusi õnneks mitu – Sinu ja Su vanemate vahel. Sinu ja Su kallima vahel. Sinu ja Su laste vahel. Sinu ja Su sõprade vahel.

Elu on iga päev. Iga päev juhtub vähemaid ja suuremaid asju. Ning need vähemad ja suuremad asjad teevad üha teed uutele. Õnneks on fotod, mis ei lase mälestustel tuhmuda!

Jah, kui Sulle läheb kõik see korda, siis ma olen Sinu fotograaf.

Minu jaoks on kõik see oluline.

Ja kui Sulle meeldivad veel ahjukartulid ja hommikuti kaua magamine, öösiti raamatute lugemine, muhe huumor, pähklišokolaad tervete pähklitega ning hea kohv – siis see on küll puhas vedamine!

Elan oma armsa mehe ning nelja ägeda lapsega maailma kõige ilusamas kohas, Ööbikuoru serval Rõuges. Maakaelu on nii äge! Meil on kanad (siin pildil ongi koos minuga üks meie Prõua Kana. Ma olen alumine. See punasema peaga.), koer ja kass ning kamp hiiri; merisiga ja jänes ka.

Siin Rõuges on ka mu fotostuudio. Sisse seatud nii, et siin on koduselt hea ja helge olla. Nii neil kõige pisemail kui ka suurematel. Stuudios on kõik vajalik beebide ja suuremate laste ning perede pildistamiseks, samuti erinevad taustad.

Väga sageli leiab mind pildistamas ka õues. Sõidan palju ringi oma tibukollase tõukerattaga, ja iga sõit teeb mu silmi võimalike pildistamiskohtade osas jälle veidi rohkem lahti – siin me kodukohas on lihtsalt nii ehedalt ilus!

Ja vahel on sootuks tore … võtta pildistamine ette oma kodus! Oma on armas ja kodune. Kodus on mõnus. Ja turvaline.

Ja tead, ma pildistan kõiki oma pildistamisi läbi mängu. Mängin nii laste kui veidi suurematega. Ja täitsa suurtega ka! Nii on lõbusam! Ja pildid, need tulevad muhedalt Sinu ja Su kallite moodi!

Selleks, et nii minu kui ka teiste tehtud fotod seintele jõuaks, hakkasime me tegema puidupilte. Need lisavad fotodele veelgi väärtust ja lasevad sul oma armastust näidata. Rohkem infot puidupiltidest saad kodulehelt www.nordicphotoblocks.com.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

© 2020 Grethe Rõõm

Theme by Anders Norén