Grethe Rõõm

#lubarõõmu

argimaagia

Tere, armas!

Ma olen Grethe. Naine. Ema. Ettevõtja. Üha loomas oma argimaagilist elu. Tegin selle lehe, et julgustada ja toetada meid elama päriselt – just seda elu, mis on siin ja praegu.

Siit lehelt leiad Sa intervjuud mind inspireerivate loojatega – uurin neilt, mis nippe on nad oma elu loomisel kasutanud: https://grethe.ee/intervjuud/

Siit leiad ka mu enda taipamisi tähendusliku, argimaagilise elu kohta. Kuidas hetk hetke järel valida seda, mis kõnetab.

Järgmine Argimaagia e-kursus stardib 13. aprillil!

See on 8-nädalane kursus kõigile neile, kes on teoorias tugevad, aga kel praktikas jäävad asjad tihti tegemata.

Kursuse vältel saad iga päev ühe ülesande – selle lahendamine ei nõua palju aega, ent kasu on igast. Pisikesed igapäevased sammud, mis aitavad ettevõetul edeneda.

Teemad, millesse süveneme – kõik need, mida ühel väikeettevõtjal või sellega alustada soovijal – sõnaga, loojal, on vaja.

Mina ise; minu unistus, mille kallal töötan; sotsiaalmeedia-koduleht- postitused; inspiratsioon; mõtteviis. Puhas argimaagia.

Argimaagia võluriks saab samm sammu haaval. Järjepidevus ja tahe teha ning peotäis võlutolmu, mida targalt tegutsedes üha oma ellu külvad. Kõigest sellest see kursus ongi. Lisaks toetav grupp, kus oma kogemusi jagada.

Kui see Sind kõnetab, siis loe rohkem kursuse kohta ja liitu siin: /https://grethe.ee/toode/argimaagia-e-kursus/

REGISTREERUN ARGIMAAGIA KURSUSELE:

    PS. Osalejate arv on piiratud. Koha kursusel tagab arve tasumine.

    Armastusega,

    Grethe

    © 2024 Grethe Rõõm

    Theme by Anders Norén