Grethe Rõõm

#lubarõõmu

fine art tutvustus

Selle pildi alt-atribuut on tühi. Failinimi on grethe.ee4_-1-819x1024.jpg


Fine art portreed on mu jaoks pildilolija ülistused.

Fotod, mis lasevad särada sel imelisel hingel, kes on pildil.

Neile, kes soovivad oma kodu seintele midagi erilist.

Need on südamega loodud kunstilised portreed, mis nõuavad fotograafilt palju nii kunstilises mõttes kui tehniliste teadmistena. Need on fotograafi kui kunstniku eneseväljendus – need fotod ei sünni suvalise klõpsuna ega juhuslikult, vaid nõuavad korralikku eeltööd, väga head pildistamisoskust ja tasemel järeltöötlust.

See on põhjus, miks ma soovin enne pildistamist näha, kes mu kaamera ette tuleb, ja kuulda, millised on teie ootused. Siis sünnib visioon, millist pilti me soovime koos luua. Ja kuidas saan rakendada kõiki oma oskuseid nii, et see ka sünniks – milliseid poose kasutada, kuidas sättida valgus, milline taust aitab kõige paremini kaasa.

Sessioon kestab tavaliselt 1-2 tundi.

Olen sertifitseeritud Beloved-fotograaf. See tähendab, et olen õppinud, kuidas luua pildistamisel vaba ja vahetu õhkkond, et mu kaamera ees on hea olla. Kõiki neid teadmisi kasutan ka kunstiliste lasteportreede loomisel.

Selle pildi alt-atribuut on tühi. Failinimi on grethe.ee3_-1-683x1024.jpg

Riietus on sel pildistamisel oluline. See määrab portree iseloomu, tonaalsuse. Aitan väga rõõmuga mõelda, mis rõivad aitavad kõige paremini kaasa sellele, et fookus püsiks sel armsal lapsel, kes pildil on. Kõige paremini sobivad ajatud ja stiilsed rõivad, soovitan kaasa võtta kuni kolm komplekti rõivaid. Enne pildistamist räägime kindlasti läbi ka selle, kas lapsel on armas lemmikloom või mõni -mänguasi või -ese (lemmiklill; instrument, millel mängimist ta harjutab; raamat, jne).

Soovi korral saab rõivaid valida ka me armsa koostööpartneri Emmaroosi rõivakogust.

Selle pildi alt-atribuut on tühi. Failinimi on grethe.ee1_-2-819x1024.jpg

Kunstiliste portreede loomisel on ühtviisi olulised nii eeltöö, pildistamine kui ka järeltöötlus. See viimane nõuab ajaliselt rohkem kui teised, ent see on täpp i peal – töötlus annab pildile selle erilisuse. Pärast pildistamist valin me tehtud piltidest parimad ja töötlen need teile vaatamiseks. See nõuab väga mitu tundi tööd, et näeksid neid parimana. Teen igast portreest nii värvilise kui must-valge versiooni.

Selle pildi alt-atribuut on tühi. Failinimi on grethe.ee5_-1-819x1024.jpg

© 2024 Grethe Rõõm

Theme by Anders Norén