Grethe Rõõm

#lubarõõmu

käsitööraamid

Tihti jäävad ilusad pildid arvutitesse failidena “tolmu koguma” ning neid näevad vaid loetud silmad. Sageli on ka nii, et mitut erinevat raamitud pilti või lõuendit ei ole ruumipuudusel võimalik seinale panna.

Puidust raamides kollaažid lahendavad need probleemid. Käsitööna valminud kollaažis saab esile tuua parimad pildid ühes raamis ning tulemuseks on pilkupüüdev ja jutuainet pakkuv sisekujunduslahendus sinu kodus.

Nii nagu on kordumatud kasutatud pildid, nii on kordumatud ka raamid ise. Need tehakse käsitööna, jättes alles puidu omapära – raami loomisel on meile tähtis, et säiliksid oksakohad, puidumustri voolavus ja struktuur. Eriline raam eriliste fotodega sobib nii modernsesse linnakorterisse kui maamaja seinale.

Valikus on kaks erinevat kollaaži: 4 ja 5 pildiga.

4-pildiline kollaaž on mõõtudega ca 71×62 cm (laius x kõrgus).

img_8142

5-pildiline kollaaž on mõõtudega ca 72x56cm (laius x kõrgus).

5_kol

Ümbrisraam on mõlemal kollaažil ca 10 cm, see varieerub 1-2 cm, sõltudes puidu omapärast. Piltide vahel olevad eraldusliistud on 2 cm. Kollaažid on valmistatud 4 cm paksusest männist. Raamidel on küljes riputusnurgad. Raamid on viimistletud õlivahaga.

Mõlemat kollaaži on kahes toonis: valge ja tumepruun (antiiktamm).

Prindime Teie pildid professionaalse 6-värvi laboriga (EPSON SureLab D700) täismatile fotopaberile (Matt230) ja katame fotod spetsiaalse tugevduslakiga. Fotosid toetab 3 mm tagapapp.

 

© 2024 Grethe Rõõm

Theme by Anders Norén