Grethe Rõõm

#lubarõõmu

kursused

Õpi märkama oma pere igapäevaelu imelisust ja seda pildile püüdma!

Aitan emadel õppida jäädvustama oma pere lugu nii, et praegu ja ka aastate pärast on rõõm tehtud fotosid vaadata.

Kord aastas fotograafi juures käimine on armas traditsioon. Aga see ei püüa pildile kõiki neid hetki, mida tahaks oma pere kasvamise igapäevaelust mäletada. Neid rõõme, keerukusi – need on fotod, mida sa tahad luua.

Sa tead, et tähenduslikud pildid ei juhtu, need pole seotud vedamise või õnnega. Aga see õppimine tundub nii keeruline!

Olen olnud samas kohas kus Sina. Emana olen olnud üha põnevil, et saan oma pere loo piltidele. Aga mu pildid olid kehvad ja mul polnud järjepidevust. Ideed seevastu olid lennukad ja nii olin olukorras, kus ei osanud püüda pildile seda, mida läbi kaamerasilma nägin. Ei osanud märgata valgust ega sedagi, kuidas äratada oma pildid ellu.

See kõik muutus, kui häkkisin enda jaoks lahti tähenduslike piltide saladuse. See on aidanud mul luua enda perest ja ka paljude teiste armsate inimeste peredest pilte, mis kõnelevad üle aja.

Jagan rõõmuga seda, mida olen oma enam kui 12aastase fotograafitee jooksul õppinud, oma lastepildistamise e-kursusel: https://grethe.ee/lastepildistamise-koolitus/

Kui soovid personaalset fotokoolitust, siis pakun sulle

tunnipõhist fotokoolitust 1 h (läbi veebi) 100.- eurot/h

Räägime kõigest, mis Sind huvitab ning milles soovid kasvada. Sel koolitusel küsitakse väga sageli sotsiaalmeedia, turunduse, hinnastamise, varustuse, pooside ja tähendusliku pildistamise kohta. See nimekiri läeb siit edasi – teemad sõltuvad täpselt Sinu vajadustest ja huvist.

1:1 fotokoolitus 650.-

Tule ja õpi minuga koos! Alustame kohvi ja küsimustega, mis Sind huvitavad – äristrateegia, hinnastamine, pildistatavate juhendamine, tähenduslik pildistamine, beebipildistamine, perepildistamine – nimeta ainult! Jagan rõõmuga!

Seejärel pildistame Su soovitud sessiooni. Saad valida, millises pildistamisvaldkonnas kõige enam kasvada soovid – perepildistamine, paaripildistamine, beebipildistamine. Organiseerin meile modellid, ja Sa saad õpitu kohe järele proovida. Samuti saad vaadata, kuidas ma töötan – kuidas luua ruumi nii, et selles on kõigil hea olla; kuidas juhendada pildistamisel, et tulemus oleks loomulik; kuidas töötada erineva valgusega jne.

Koos vaatame ka pildistatu üle – see on hea võimalus saada mõned imelised pildid oma portfoliosse.

Personaalse koolituspäeva pikkus on kuni kuus tundi.

Oled südamest oodatud! Kirjuta mulle: gretheroom@gmail.com ja anna märku, millist koolitust soovid!

© 2023 Grethe Rõõm

Theme by Anders Norén