Grethe Rõõm

#lubarõõmu

lastepildistamise fotoKURSUS

UUENDATUD!

5-nädalane fotokursus

Kuidas leida põnevust oma pere argistes tegemistes ja luua neist tähenduslikke fotosid? Kuidas saada oma lapsed pildile nii, et vaatad neid pilte aastate pärast heldimusega? Kuidas pildistada nii, et ka lapsed vaatavad neid pilte rõõmuga, sest see on olnud vinge koos loomine? Milline on parim aeg pildistamiseks? Mida üldse pildistada? Ja mis peamine – kuidas seda kõike argirutus märgata?

Kui sa oled neile küsimustele vastuseid otsinud, siis usun, et sul on abi mu lastepildistamise veebikursusest!

Olen loonud veebipõhise fotokursuse kõigile, kes soovivad jäädvustada oma kalleid. See kursus on sulle, kui soovid osata senisest paremini pildistada lapsi, luua ilusaid ja tähenduslikke fotosid. Jagan oma enam kui 12aastast fotograafikogemust, kuidas pildistada lapsi läbi mängu.

Ent eelkõige jagan ma oma kogemust nelja erinevas vanuses lapse emana. Sellest, kuidas märgata ja tegutseda.

Mu oma pere loo jäädvustamine on mulle oluline. Et ma mäletaks aegu, kus lapsed olid väikesed ja siis veidi suuremad.

Tean, et oled ses osas minuga sarnane – sulle on su kallid olulised. Oma kogemusest tean ka seda, KUI kehv tunne on öelda lastele, et oi, tead, mul pole ühtki pilti sellest ajast, kui sa õppisid rattaga sõitma. Või ujuma. Sest me tahame oma lastele nende kasvamise loost anda kaasa pilte, mis seda lugu räägivad. Ja emana tahan ma neid pilte ka endale. Minu enda pärast.

Üks võimalus paremini pildistama õppida on tulla mu juurde personaalsele koolitusele. Pakun fotomentorlust nii alustavale kui ka juba edasijõudnud fotograafile. Personaalne mentorlus kestab 12 nädalat. Selle hind on 300 eurot kuu. Rohkem infot selle kohta saad mulle kirjutades.

Ent kui sa tahad õppida veebikursusel: vaadata videoid mitu korda, võtta süvenemiseks aega sulle sobival ajal, siis on lastepildistamise fotokursus just sulle!

Viide nädalasse mahub viis moodulit. Igal oma teema, mis aitavad sul õppida looma kõnekaid fotosid. Kursusest on kasu nii telefoni kui fotokaameraga pildistajatel.

Igas moodulis on videoloeng, teooriaosa ja kodune pildistamisülesanne.

Teemad, millest kõnelen:

*kuidas kasutada maksimaalselt pildistamiseks ära nii oma telefon kui fotokaamera;

*mina pildistajana – sätime eesmärgid, mida tahad kursusel luua, kuhu kasvada;

*koos loomine – kuidas saada oma kallid koos minuga looma;

*kus, mida ja millal pildistada;

*erinevad pildistamistehnikad;

*mängud, mis muudavad pildistamise lõbuks.

Mis võimalused on osalemiseks?

*Õpin ise – see tähendab, et läbid kursuse ise – kuulad videoloenguid ja teed nädalaülesandeid oma tempos ise. Selle hind on 95 eurot


*Õpin grupis koos Grethega – lisaks kursusematerjalile on toetusgrupp FB-s, kus igal neljapäeval teen pooletunnise FB live, kus vastan kursuslaste küsimustele ja annan piltidele tagasisidet. Selle hind on 195 eurot. 


*Õpin personaalselt koos Grethega – lisaks kursusematerjalile on iganädalane pooletunnine mentoring-kõne Meet-is, kus saad oma kodutööle personaalset tagasisidet, samuti võimaluse küsida tekkinud küsimusi. Lisaks saad osaleda FB-s grupitöös. Selle hind on 350 eurot

Armastusega,

Grethe

  PS. Osalejate arv on piiratud. Koha kursusel tagab arve tasumine.

  TAGASISIDE:

  “Kõige toredam fotokoolitus, kus ma olen osalenud! Andsin enne siia jõudmist taotluse, et oleks tore seltskond ja mõnus atmosfäär lisaks uutele teadmistele. Just nii sündiski! Olen väga tänulik ja õnnelik, et osalesin. Aitäh!”

  Kristiina

  Väga hea! Sain enda jaoks nii palju uut, mida proovida ja kodus katsetada! Väga-väga super!

  merili

  Sain kindlust juurde, et tahan ka edaspidi areneda pildistamisel. Mulle väga meeldis! Aitäh!

  janne

  Aitäh väga toreda ja informatiivse koolituse eest! Sain väga palju uusi teadmisi. Väga meeldis kuulata Su kogemusi ja pakutud mänge.

  Eliis

  Koolitus oli väga huvitav, kuna mu töö ongi lastega mäng. Leidsin enda jaoks asju, mida proovida! Koolitaja oli soe, armas ja tore! Aitäh!

  Ewe-ly

  © 2024 Grethe Rõõm

  Theme by Anders Norén