Grethe Rõõm

#lubarõõmu

LASTEPILDISTAMISE RETSEPTIRAAMAT

Lastepildistamise retseptid

“Lastepildistamise retseptiraamat” – on toetatud inspiratsiooniprogramm, kus pakun igal nädalal õppmiseks ühe tähendusliku foto koos tegemisõpetusega.

Võid selle foto teha täpselt järele,võid seda inspiratsioonina kasutada, et luua oma foto. 


Igal pühapäeval postitan me gruppi tähendusliku foto koos selle tegemise õpetusega. Kust langeb valgus, kuidas seda valgust ja varje kasutada, millisel kellaajal on foto pildistatud, kuidas seisad pildistatava suhtes sina, millele on pildistades vaja tähelepanu pöörata. 

Niipidi kasvab armastus, mis peres on, veel ja veel ja veel! Sobib nii väikeste kui suurte armastuste pildistamiseks. 

Kust langeb valgus? Milliseid sätteid kasutada? Mis nipiga saada laps nõusse kaamerasse vaatama? – neile küsimustele ja teistelegi saad vastuse!

Pildistan foto nii telefoni kui peegelkaameraga. Foto tegemise õpetusele on lisatud kaamerasätted, et saaksid katsetada. 
Kuidas kasutada oma telefoni ja kaamerat siis, kui tahad ka ise pildile oma kallitega jääda? Ja paljud teised laste pildistamisega seotud küsimused (näiteks – mis nipiga saada nad üldse korraks paigal püsima), saavad vastuse! 

Igal nädalal üks foto koos tegemisõpetusega. Saad pildistada nii telefoni- kui peegelkaameraga.


Kui oled lapsevanemana tundnud, et tahad oma kallitest tähenduslikumaid pilte, ent napib teadmisi, kuidas neid luua, siis on “Lastepildistamise retseptiraamatu” programm täpselt Sulle! 


Mis on tähenduslik foto? See on foto, mis paneb Sind tundma. 

Vahel on see siiras portree Sinu lapsest.

Vahel on see detailipilt, et mäletaksid, kui väikesed on Su pisikese armastuse varbad või kuidas mahub veidi suurema armastuse käsi Sinu pihku.

Vahel on see pilt reportaaž, kus peal see, mille vastu Su laps tunneb praegu kirge.

Vahel on see foto, kus kallistad (jah, Sina, ema või isa! On nii oluline, et ka Sina oleksid vahel koos oma lastega pildil) oma armastusi. 

“Lastepildistamise retseptiraamat” pakub Sulle igal nädalal ühe retsepti ehk pildi, mis aitab Sul luua oma lastest tähenduslikke fotosid. See treenib Su silma märkama. Puhast ja ehedat argimaagiat.


Sinu panus on 11 eurot kuus.  


Osalemise saad igal hetkel lõpetada. 

Püsiühendu mugavalt läbi Paypali siin:

© 2024 Grethe Rõõm

Theme by Anders Norén