Grethe Rõõm

#lubarõõmu

nõustamine

Sa tahad oma ellu rohkem rõõmu.  

Aga ei tea, kust alustada ja kuidas seda järjepidevalt teha?

Aitan Sul luua selgust oma eesmärkides ja sättida paika sammud, mida astuda. Kuidas lõpetada endas kahtlemine ja elada mõnuga. Kuidas luua endale elu, milles on rõõmu. Rõõmu endast, oma lähedastest ja oma ettevõtmistest. 

Rõõm. Et sa oled siin lugemas. Sest see pole juhuslikult nii – usun, et nagu minagi, tahad Sa elult rohkem kui lihtsalt olemine. 

Sa tahad rõõmu! Elamise rõõmu. 

Viisteist aastat tagasi olin omadega väga sügaval augus. Kaks me beebiootust lõppesid kurvalt. Olin omadega nii sügaval masenduses, et sealt väljatulek on nõudnud väga palju õppimist. 

Aga!

Nuputasin lõpuks välja, mida saan oma elus muuta nii, et selles on rõõmu! Külluslikult rõõmu. 

Mu kirg on seda teadmist jagada, et ka sina saad lubada üha rohkem rõõmu oma ellu. 

Jagan seda läbi oma postituste, podcasti ja raamatute. Ja ka läbi nõustamise. See on 1:1 vestlemine, kus pühendun täielikult sinule ja aitan sul sättida samme oma ellu rõõmu lubamise suunas.

Kuidas?

Saame kokku (virtuaalselt või Rõuges mu stuudios) ja räägime. See on lihtne. Aga ei pruugi olla kerge. Sest tööd iseendaga tuleb Sul ise teha. Ma olen Sind selles toetamas. 

Kui sa tahad: 

*muuta oma negatiivse sisekõne positiivseks

*lõpetada ise enda teel ees olemise

*suuta end armastada

*hinnata end kõrgemalt

*lubada ENDALE rohkem rõõmu

*lubada endale lihtsamat elu

*alustada oma ettevõtlusega

*arendada oma ettevõtlust edasi – 

võta minuga ühendust. On aeg hakata astuma selle elu poole, mida ihaldad! 

Põhjus, miks julgen end Sulle appi pakkuda, pole see, et olen peagi saamas Tartu Ülikoolist oma teist, haridusteaduste magistrikraadi. Ega ka see, et olen töötanud ligi 20 aastat ajakirjanikuna, loonud pealinnast kaugel Võrumaal tulusa fotograafikarjääri ning õppinud läbi oma elu, kuidas luua tasakaalu iseenda, kõigi oma kirgede ja me armsa perega, kus kasvab neli väga ägedat last. 

Põhjus, miks julgen end Sulle nõu andma pakkuda, on need inimesed, kes on abi saanud. 

5 lapse ema, ettevõtja Gätly, kes veab #jooksonlahe väljakutset, kirjutab pärast me kahekuust koostööd nii: 

“Kõige enam õppisin end analüüsima. See oli miski, mida varem kohe üldse ei osanud teha. Õppisin nägema suuremat pilti. Õppisin uskuma endasse ja oma ettevõtmistesse.

Kõige suurem muutus on olnud iseendaga töötamises- selleks, et liikuda oma unistuste suunas, olen hakanud igapäevaselt enda heaolusse ja arengusse panustama, et olla parim versioon iseendast. Olen tänu mentorlusele oma ellu loonud juurde selgust, rahu, kergust, küllust ja läbi selle olen hakanud oma otsuste ja valikute tegemisel usaldama sisetunnet. Ma soovitan Grethe nõustamist inimesele, kes tunneb, et tahab oma elus muutust, aga vajab selleks tuge, suunamist ja julgustust.”

Hinnakiri

Ühekordne nõustamine 70 eur/h. 

Üks kuu koostööd 260 eurot. Ühes kuus on neli personaalset kohtumist (a 1 h). 

Kolm kuud koostööd 735 eurot. 

Kuus kuud koostööd 1250 eurot. 

Kirjuta mulle siin kodulehe kontaktilehel või gretheroom@gmail.com 

Armastusega

Grethe

    © 2023 Grethe Rõõm

    Theme by Anders Norén