Grethe Rõõm

#lubarõõmu

pere

Aega ei saa tagasi keerata. Tema rühib ikka omasoodu – kasvatab lapsed üha pikemaks. Ja vanemad targemaks:) (sest me ju ei vanane, eks!) Ja ühel hetkel märkad, et juba ongi Su beebi asemel kodus rõõmus rüblik. Kes varsti läheb kooli. Algul põhikooli, ja siis juba terendab gümnaasium…

Teist sarnast nagu Sinu pere, maailmas pole. Su pere kasvamise lugu on väärt, et see saaks fotodel jäädvustatud! Näha oma sirgumist fotodel, seda armastust, mis ta ümber on  – see annab lapsele kindluse, et olgu ajad millised tahes, tal on selline varandus, mida keegi temalt ei saa võtta!

Teda ümbritseb armastus!

Seepärast pildistan alati lastele pildid koos tema kallitega. Õe-vennaga. Emmega. Issiga. Vanaemaga. Taaduga. Kõigi nendega, kes pildistamas kaasas. Sest kui me lastel on oma lapsepõlvest võtta kaasa kindel teadmine, et ta on hoitud ja armastatud, oskab ta seda kunagi pakkuda ka oma lastele. Ja tänu sellele on maailm jälle natuke parem paik.

 

FOTOSESSIOONIDE TASU 250.-

(Kõik fotosessioonid, v.a vastsündinupildistamine. Nädalavahetusel pildistamisel lisandub sessiooni hinnale 50 eurot.)

Sisaldab:

*ajalimiidita pildistamist

*30+ hoolikalt valitud ja töödeldud kaadrit, igaüks on väikene kunstiteos

*trükifailid 10×15 cm fotode trükiks

*fotod valmis kuni kuue nädalaga

*võimalus osta fotograafilt galeriikvaliteediga paberfotosid, puidupilte, lõuendeid.

Fotosessioonid nii Rõuges asuvas stuudios, Sinu kodus kui õues.

Sessioon on ilma range ajalimiidita. Enamasti pildistame kuni poolteist tundi – see lubab meil soovi korral pildistada nii toas kui õues. 

 

Me armsatest koos loodud fotodest saad endale lisaks tellida trükipaketi, mis täidab rõõmuga ühe armsa pere fotovajadused. Tellides trükipaketi pildistamise ajal, saad boonusena fotode töötlemise kolme tööpäevaga! Pildistamise ja trükipaketi hind kokku on 500 eurot.

Rohkem infot trükipaketi kohta leiad siit: https://grethe.ee/trukipakett/

Sõpruskonnad/suguvõsad (nt vanemad/vanavanemad koos täiskasvanud laste ja nende peredega) ja suuremad seltskonnad – küsi palun eraldi pakkumist!

Anna palun oma valitud paketist märku pildistamist kokku leppides. Kõigi pakettide puhul saab juurde tellida kui tahes suuri paberfotosid, puidupilte, fotolõuendeid.

Pildistamise eest tasumine on pärast pildistamist sularahas, kui varem ei ole kokku lepitud teisiti. Stuudios pole pangakaardiga tasumise võimalust.

© 2024 Grethe Rõõm

Theme by Anders Norén