Grethe Rõõm

#lubarõõmu

pulm

Pikk pulmapäev kuni 12 tundi

Olen teiega koos kuni 12 tundi – alates ettevalmistustest. Pildistan ilupildid, tseremoonia, lustime külalistega pildistades ja õhtul peol.  Pika pulmapäeva pildistamise hind on 1090 eurot. Sisaldab suuri, trükiks sobilike faile mälupulgal. Pildifaile on vähemalt 500, enamasti palju rohkem – see sõltub külaliste arvust. Koostan pärast pildifailide korrigeerimist privaatse veebigalerii, mille kaudu on mugav pilte paberile tellida. Fotod valmis kuni kaheksa nädalaga. Pakume tippkvaliteediga paberfotosid, fotod ilmutame oma profilaboriga maailmatasemel fotopaberile. Lisatund 135 eurot.

Ilupildistamine ja tseremoonia – pildistamine kuni kuus tundi

Pildistame enne või pärast tseremooniat teist kahest imelised ilupildid – arutame enne läbi, kas pildistame looduses, kodus või hoopis mõnes ägedas hotellis/külalistemajas/rahvamajas – valikuvõimalusi on küll ja veel! Pärast tseremooniat pildistame koos külalistega grupipildid, kõik soovijad saavad ka pruutpaariga pilti teha. Ilupildistamise ja tseremoonia pildistamise hind on 650 eurot. Pildistamine kuni kuus tundi. Lisatund 135 eurot. Sisaldab suuri, trükiks sobilikke faile mälupulgal. Koostan pärast pildifailide korrigeerimist privaatse veebigalerii, mille kaudu on mugav pilte paberile tellida. Pakume tippkvaliteediga paberfotosid, fotod ilmutame oma profilaboriga maailmatasemel fotopaberile.

Ilupildistamine – pildistamine kuni kolm tundi

Pildistame teist kahest pildid, mis jäävad teiega alatiseks meenutama seda päeva. Seda päeva, mis seob. Seda päeva, mis on TEIE KAHE PÄEV! Pildistame nii, et pildil olete te kaks, te armastus, kõik see, mis teile oluline. Ilupildistamise hind on 450 eurot. Pildistame mitmes kohas. Sellesse paketti mahub ka lühem ilupildistamine ja tseremoonia pildistamine – pildistamine kuni kolm tundi. Lisatund 135 eurot. Sisaldab suuri, trükiks sobilikke faile mälupulgal. Koostan pärast pildifailide korrigeerimist privaatse veebigalerii, mille kaudu on mugav pilte paberile tellida.Pakume tippkvaliteediga paberfotosid, fotod ilmutame oma profilaboriga maailmatasemel fotopaberile.

Saa imelistest armastuse pühadest osa siit: https://fotograafgrethe.shootproof.com/gallery/9062079

https://fotograafgrethe.shootproof.com/gallery/9062059

© 2024 Grethe Rõõm

Theme by Anders Norén