Grethe Rõõm

#lubarõõmu

argimaagia kursus

Märkasin ühel päeval, et mul pole enam unistusi. On küll armsaid hetki ja ilusaid märkamisi, aga unistusi pole. Ja ometi olid need alati olemas, nagu kirss tordi peal kogu aeg noppimiseks ja nautimiseks. See viimane, nautimine, oli samuti vajunud silmapiiri taha nii kaugele ära. 


Aga mulle meeldivad unistused. Ja nautida meeldib ka. Need mõlemad aitavad mul hoida seda kõige paremat, ehedamat elus olemise tunnet. 


Hakkasin otsima, kuhu mu unistused ja nautimised on ennast peitnud. Otsisin ja sain väga mitu olulist taipamist, mis mind nüüd oma elu loomisel üha toetavad. Ning neist taipamistest sündis Argimaagia kursus


Argimaagia kursus on praktiline loomise kursus. Ruumi, unistuste, oma elu loomise kursus. Ettevõtlikule ja teadlikult oma elu luua tahtvale inimesele. Teemad, millesse süveneme – kõik need, mida ühel väikeettevõtjal või sellega alustada soovijal – sõnaga, loojal, on vaja. Mina ise. Mu unistus, mille kallal töötan. Sotsiaalmeedia-koduleht-blogipostitused. Inspiratsioon. Mõtteviis. Puhas argimaagia. 


Kui sa nüüd küsid, et millest ma unistan, siis saan sulle öelda rõõmustavalt mitu asja. Ja ma olen selle märkamise eest, et need mu unistused vahepeal kadusid, nii tänulik! Sest mu elu on tänu sellele nüüd veelgi rohkem elus!Et ma armastan unistusi, mis läevad täide, siis on igal neist oma väike plaan. Tegevuskava. Ja ma teen neid tegevusi, pisikesi sammukesi, iga nädal. 


Ja just seda fookuse hoidmist ja tegutsemist see 10. veebruaril startiv kursus pakubki. Sest teadmisi on meil kõigil hirmus palju. Infot tuleb mühinal.

Koht, kus me oma unistuste loomisel takerdume, on tegutsemine. Me fookus hajub, muud tegemised murravad mürinal peale, rööprähkleme nagu arutud… Kuni anname alla.  Ja märkame ühel hetkel, et oleme oma unistustele lähemale astunud väga väikese sammu. Kui sedagi. 


Aga see ei pea nii olema! Tule, loo koos minuga! 


Saadan kaheksa nädala vältel igal hommikul su postkasti ühe ülesande. Need pisikesed, igapäevased sammud aitavad sul luua ruumi nii enda ümber kui ka sees, sättida ja hoida fookust, tegutseda ja tähistada. Sellest kursusest on abi sind toetava mõtteviisi juurutamisel ja targal tegutsemisel. 


Argimaagia kursuse toel kasvatad end argimaagia võluriks samm sammu haaval. Järjepidevus ja tahe teha, piisav pingutus, endale seatud tähtajad ja konkreetsed tegemised on need, mis aitavad ettevõetul edeneda. Kõigest sellest see kursus ongi. Pisikesed sammud, mis viivad mõnusate, märkimist ja tähistamist väärt tulemusteni. 


Kui see sind kõnetab, siis oled südamest oodatud! Kursusele saad registreeruda siit: https://grethe.ee/toode/argimaagia-e-kursus/


Kui soovid enne otsustamist kursuse kohta küsida, siis kirjuta mulle! 

Võlume koos! 

Armastusega,

Grethe

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024 Grethe Rõõm

Theme by Anders Norén