Grethe Rõõm

#lubarõõmu

1. jaanuar 2022


Pildistan jaanuarikuus iga päev pildi oma kallitest. Kas võib see olla üheksas aasta järjest? Anni igatahes oli pisike kui nööbike, kui alustasin, ja ta saab kevadel kümme. Igatahes, kui küsisin lastelt, kas teeme sel aastal ka, olid kõik, et jaa! Hah, ja see ema siin on ikka väga täiega tänulik neile jaanuarikuudele, et sest need teevad mulle rõõmu! Teevad rõõmu pildistamise ajal ja hiljem veel rohkemgi. Sest kõik muutub kogu aeg ja on nii hea tänu neile piltidele mäletada ja märgata. 

Ja nii sättisime 1. jaanuaril 2022 pärastlõunal kaamera statiivile, tegime alustuseks natuke lumeingleid ja siis selle pildi. Mu armastused koos ja see on nii täiega rõõm. Rõõm, mille eest olen iga päev tänulik: et me oleme üksteisel olemas. Et me tahame koos olla. Et me loome koos. Ja igaüks eraldi ka. 

Iseenda rõõme. 

Just seda julgustan sind ka tegema. Märkama ja siis endale seda lubama. Mis on see, mis tõstab su olemist, loob sulle rõõmu? Sest sellest algab kõik – sinu heast tundest. Sellest, mida sa ise enda jaoks luua saad. 


Üks üleskutse on mul sulle veel! Võta üks tühi purk. Liitrine või nii. Ja igal esmaspäeval enne magamaminekut võta paber, mõtle möödunud nädalale ja võta sealt üks hetk, mis sulle kõige rohkem rõõmu tõi ning kirjuta see üles. Paber pane purki ja tee nii igal esmaspäeval, et aasta lõpus saaksid vaadata, mida imelist sa enda aastasse võlusid! Täna on juhtumisi esmaspäev, nii et kui tahad lüüa kampa, siis #lubarõõmu ja tegutse!


Armastusega

Grethe

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024 Grethe Rõõm

Theme by Anders Norén