Grethe Rõõm

#lubarõõmu

Rõõmupäevik, 9/40

Me Rõuge-kodu ajaloo esimest korda sättisime täna me söögituppa kaks lauda otsakuti kokku, et mu vennad ja õde ning nende kallid mahuks koos me perega pühadelaua taha nautima. 

Mu tänane rõõm on nemad. Ema, õeraas ja ta lapsed ning vennad oma kallitega. Loomulikult ajavad nad mul vahel juhtme täiesti kokku (selle lõppeva, 2018. aasta jooksul, on seda juhtunud ikka korduvalt 😁), aga nad on ka maailma kõige armsamad ema, õde ja vennad. Omad. 

Tänaste jõulude avastus on meesinepiga hapukapsad ja me pere lihasööjate lemmik on maisikrõbinates paneeritud kanafilee jupid. Ma pole väga tükk aega nii palju kokanud ja see on mõnus!

Ja nagu Emil tabavalt just teatas – külmkapp on justkui nagu süüa täis, aga süüa pole mitte midagi 😁


Next Post

Previous Post

2 Comments

  1. Inge detsember 26, 2018

    Ka minu rõõm on pere, suur pere ja nendega koos veedetud aeg. Pikk traditsioon on jõulud, sest meie isa oli jõululaps. Nüüd jätkame ikka seda kooskäimise traditsiooni, ikka 3 õde oma peredega, umbes 20 inimesega: kirik Kambjas ja küünlad lähedastele, pikk kaks nurkapidi kokku pandud lauda, mille katame koos hea ja paremaga, mõnus aasimine, kindlasti viktoriin ja kingid … (jõulude ajal). Neid koos olemisi on on meie suurel perel aasta jooksul ikka minimaalselt 4 vahel rohkem: jõulud, jaanid, vabariigi aastapäev, koos suvine ühisreis. Vahel ka sünnad ja lõpetamised … Maailma suurim rõõm on
    oma pere!

Leave a Reply

© 2024 Grethe Rõõm

Theme by Anders Norén