Grethe Rõõm

#lubarõõmu

Fotokoolitus

fotokursus

Praktiline fotokursus “Minu rada

 

5 kohtumist

5 võimalust avardada oma pildistamismaailma.

 

Mul on pildistades tihti kuklas tunne – ah, kui äge! Huvitav, mis veel on võimalik? Mida imelist veel saaks luua? Ja alati selgub, et mäetipp, kuhu jõudsin, sealt avaneb võrratu vaade … uuele.

 

Kutsun Sind kaasa viieosalisele kursusele avardama oma pildistamismaailma ja uurima, kus kulgeb selles Sinu rada.

 

See kursus on minu jaoks juba praegu ehe ja puhas inspiratsioon. Kui Sind inspireerib avastamine, õppimine, proovimine – olen rõõmus, kui tuled seda avastama koos minuga!

 

Igal kohtumisel on oma teema, millele keskendume – räägime teooriast, pildistame ning töötleme. Kursus toimub Rõuges ja Võrus.  

 

Kursus toimub reedeti. Otsime ja leiame vastused kõigile neile küsimustele, millest allpool juttu, ja kindlasti paljudele veel.  

 

  1. jaanuar – paar. Kuidas pildistada neid kahte, kes käivad ühist rada – olgu see rada siis värskelt alustatud või juba üheskoos aegu sammutud. Kuidas pildistada neid nii, et piltidel oleks nemad ise? Nende armastus?

 

  1. veebruar – sensuaalne naine. Armastus maailma vastu algab … armastusest iseenda vastu. Kuidas saada pildile see imeilus naine – õrn, võimas, habras ja tugev? Kuidas saada pildile tema armastus iseenda vastu? Kas meigitegija ja juuksur on fotograafi töös kaasloojad?

 

  1. märts – beebi. Kuidas pildistada neid tillukesi imesid nii, et pildil oleks fookuses nemad – need armsad hinged, kes on tulnud me maailma avastama. Pehmed, õrnad ja puhtad.

 

  1. aprill –  lastega pere. Mäng, mäng, mäng on väikese inimese töö ja selle ümber keerleb ka perepildistamine! Kuidas saada pildile see rõõm, mis on peidus neis pisikestes inimestes? Kuidas pehmelt ja soojalt luua pildistamisest armastav olemine oma kallitega?

 

  1. mai – pulm. Kuidas pildistada armastuse ülimat püha – pulmapäeva kogu selle armsuses, eheduses ja emotsioonides?

 

Olen pildistamisel spetsialiseerunud armastusele. Me peres kasvab neli last, alustasingi oma fotograafiteed oma kallite pildistamisega varsti juba kümme aastat tagasi. Koos nendega on kasvanud ka mu pildistamiskirg – olen õppinud nii kodu- kui välismaistelt õpetajatelt üha juurde nii tehnilisi teadmisi kui ka seda, mis teeb ühest pildistamisest emotsionaalselt puudutava elamuse. Olen esimene eestlasest sertifitseeritud Beloved-fotograaf.

 

fotograaf grethe

Kursuse praktiline info:

 

Tasu viie kohtumise eest on 550 eurot. See sisaldab viit õppepäeva, head seltskonda ja hulganisti teadmisi. Kursus on hea viis täiendada oma portfooliot.

 

Kursuse eest saab tasuda korraga registreerumisel, samuti on võimalik tasuda osade kaupa: registreerumistasu 100 eurot, enne esimest kursust 150 eurot, enne teist kursust 150 eurot, enne kolmandat kursust 150 eurot.

 

Registreeruda saab 19. jaanuarini 2018 või kuni kohti jätkub. Kursusele mahub kuni kümme osalejat. Kui registreerud enne aastavahetust, on kursuse hinna sees ka lõunasöök.

 

Kui kursusele on vabu kohti, siis saab osaleda ka üksikute osade kaupa, ühe kursusepäeva maksumus on 175 eurot.

 

Anna oma osalemissoovist märku e-postitsi: gretheroom@gmail.com või

telefonitsi: 5333 3034

 

Oled armastusega oodatud!

 

Grethe

 

www.grethe.ee

 

www.instagram.com/gretheroom

 

www.facebook.com/fotomugul

 

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024 Grethe Rõõm

Theme by Anders Norén