Grethe Rõõm

#lubarõõmu

Perepildistamine jõulustuudios / armastuse fotograaf

Mu armas stuudio Rõuges on praegu jõulustuudio! Jah, siin ongi päris heinad ja päris õunad ning lõhnab täiesti ehedalt!

Kui ma mõni aeg tagasi Annelyle, kes on kogu selle ilu taga, ütlesin, et teeks midagi ägedat, vastas ta kohe – teeme! Kui igapäevaselt toimetab ta rohkem lõngadega, siis jõuluhõngu toomiseks stuudiosse lihvis ta uuele elule ühe vana aknaraami ja organiseeris stuudiosse lisaks muudele vidinatele ka heinapakid. Ja ühel õhtul sättisime asjad paika, et järgmisel saaks Annely oma perega tulla jõulupilte tegema.

Perepildid peavad olema. Sinu enda pärast. Et mäletaks kõiki neid tillukesi ja veidi suuremaid asju, mis just sel ajal juhtusid. Kõiki neid lühikeseks lõigatud tukkasid, lokikeerde ja kärtsuks võõbatud küüsi, ära tulnud piimahambast ja värskelt kätte õpitud vilistamisest rääkimata.

Ja perepildid peavad olema laste pärast. Et nad teaks. Teaksid seda, et neil on alati, kellele toetuda. Et neid armastatakse.

Perepildistamine on pereaeg. Koos olemise mõnus aeg. Telefonid on hääletul režiimil ja kiire jääb stuudio ukse taha. Fotograafi juures pildistamise väärtus on seegi, et KÕIK pereliikmed saavad pildile:) Muidu kipub ikka olema nii, et ema või isa on kaamera taga.

Jõulustuudios tehtud fotodest teeme jõulukaardid. Väga kvaliteetsel paberil jõulukaardid. Praegusel tempokal ajal on perepildiga jõulukaart omaette väärtus. Ja jõulustuudios tehtud fotodest saab teha kuuseehted või panna puidupildina seinale – leiad inspiratsiooni me Instagramist: https://www.instagram.com/nordicphotoblocks/

Võta oma kallid kaasa ja tule pildistama!

Osaluspanus on 200 eurot. See sisaldab pildistamist (kuni 40 minutit), 30 täisresolutsioonis fotofaili, 20 väga kvaliteetset paberfotot mõõdus 10×15 (ruudukujulisest kollaažikaardist 15×15) cm. Teeme need väga heale matile fotopaberile, nii saad neid kasutada jõulukaartidena! Sessioone on piiratud hulgal, novembris on veel paar aega pakkuda ka nädalavahetusse.

Pildid saavad valmis pildistamisest nädala jooksul ja neist on võimalik me abil teha ka kingitusi jõuluvana kingikotti – paberfotosid, puidupilte ja puidust jõuluehteid!

Pildistamine sobib toredasti ka kinkimiseks (PS! Isadepäev on tulemas! Ja mul on Sulle pakkuda väga ilusaid kinkekaarte!)

Helista või kirjuta mulle, lepime pildistamisaja kokku!

Mu telefon taskus: +372 5333 3034

e-post: gretheroom@gmail.com

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024 Grethe Rõõm

Theme by Anders Norén