Grethe Rõõm

#lubarõõmu

Pildilugu Eesti Naises

Mõni asi küpseb vaikselt. Nii oli ka selle pildilooga – olen aegu mõelnud, et tahan pildistada mõne armsa pere päeva. Kohe täitsa hommikust õhtuni käia kaameraga päevas kaasas ja teha sellest pildilugu.

Unistustel on kombeks teoks saada siis, kui nende täitumisele veidi ikka ka kaasa aidata. Ja sellele keskendub mu uue aasta algul startiv kursus “Argimaagia”! Aga mitte sellest ei tahtnud ma täna kõnelda. Vaid hoopis sellest, et leppisime Eesti Naise peatoimetaja Heiditiga kokku, et teengi ühe armsa pere päevast pildiloo. Ja siis helistasin Roosiku šokolaadivabriku pererahvale. Sellest, mis edasi juhtus, saad lugeda-vaadata juba detsembrikuisest ajakirjast Eesti Naine.

Aga siin on mõned pildid. Ajakirja mahub osake, aga päeva jooksul sünnib nii mõndagi. Eriti peres, kes toimetab suurema osa päevast koos.

Aitäh selle armsa koos loomise eest!

Olen kindel, et järgmisel aastal teen paar sellist pere terve päeva pildistamist. Sest see, mis sellisest pildistamisest sünnib, liigutab mind. Ja selliseid pildistamisi saab teha väheke – see lihtsalt nõuab fotograafilt palju. Kohalolu, et kõike märgata ja teadmisi, kuidas olla mõnel hetkel kärbes seinal ja teisel ehk veidike suunata 🙂

Kui soovid kutsuda mind oma pere päeva jäädvustamiseks külla, kirjuta mulle!


Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024 Grethe Rõõm

Theme by Anders Norén