Grethe Rõõm

#lubarõõmu

jõulustuudio 2019

Olen siin suvest saati flirtinud jõulustuudio ideega. Mõelnud, et aega, seda ennejõulust, jagub niigi jao pärast. Ja siis leidnud veel natuke põhjendusi, et võiks ju lihtsalt olla.

Aga ma armastan jõule. Ja ilusaid ning maitsekaid jõulupilte! Ja veidike end proovile panna, et mis oleks kui, teeks selle jõulustuudio hoopis … Võrru?

Ja nii juhtus, et rääkisin Võrus asuva Vana Maja Salongi perenaise Janaga, kes ütles, et jaa! Tule muidugi!

Ja armas Terje ei minestanud mu soovi peale, vaid kääris käised üles ja punus mu jõulustuudiosse kõige imelisema pärja! Käisime tüdrukute ja empsiga selle jaoks metsast materjali korjamas, osa rohelisest tuli kaugelt Hollandist ja sisu – selle meisterdas Taavi.

Nii et pühadepildid?

Saab! 

Kellele? Muidugi Sulle, kes Sa armastad oma peret. Neid armsaid, kellega hommikuisse ärgata ning päevades rõõme otsida ning õhtuti koos magama minna. Ja Sulle, kes Sa armastad pühi. Neid kõige ehedamaid koos olemise aegu. 

Miks? Sest Sa lihtsalt tahad. Olla koos. Veidi rohkem sätitud kui tavalisel teisipäeval, veidi uhkemalt rõivas kui kodusel kolmapäevaõhtul. Sest koos on hea. Sest need jõulupildid on üks maamärk te pere koos kasvamise loos.  

Kus? Võrus Paju tänaval Vana Maja Salongis asuvas jõulustuudios. 

Millal? Siis, kui oled fotograaf Grethega pildistamise kokku leppinud. Helista või kirjuta! 


Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024 Grethe Rõõm

Theme by Anders Norén